3.měsíc v Indii

2. listopadu 2015 v 17:17 | Adel
Za 3 dny to budou 3měsíce, co jsem v Indii. Svého rozhodnutí, jet do Indie na rok jako výměný student rotary, rozhodně nelituji. Čas tu ubíhá neuvěřitelně rychle. Každý měsíc, někdy i několikrát do měsíce, je zde nějaká slavnost, festival. Slaví se, hory jídla, ohňostroje, tanec, hudba, spousta selfie a hromada dalšího. Byla jsem už na 5ti Indických svatbách a to jsem nešla na všechny, na které jsem byla pozvaná. Skvělých rotary meetingů už si ani nepomatuji, kolik bylo. Ale zvláště ráda si vzpomínám na jeden, kdy jsme měli takový menší meeting v cukrárně a každý měl minimálně 2dorty. xD V Indii se tedy rozhodně nudit nebudete.
Dne 15.listopadu pojedeme na výlet po celé jižní Indii. Výlet je na tři týdny. Poletíme letadlem,pojedeme autobusem, ale i indický vlak poznáme. Už se nemohu dočkat. Budeme dohromady 3distrikty z Indie. Takže spousta nových lidí z jiných koutů světa.

Foto z jedné oslavy. Byla to oslava dvou narozených dětí. Abych řekla pravdu, tak nic víc nevím. Jo, takhle to dopadá, když chodíte z oslavy na oslavu, už prostě ani netušíte, čí je to oslava.

Fotky z 3denního kurzu yogy.


Rotary párty, kde jsme měli možnost si zajezdit.


Se spolužačkami ve škole.


Jeden z festivalů je třeba Diwali, kdy se lidé navštěvují mezi sebou doma a předávají si sladkosti. Několik dní v kuse se každou noc dělá ohňostroj a já jsem při tom měla pocit, že je to jako naše Vánoce a Nový rok dohromady.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama